تبلیغات
...Shellik - concerte kheiriye farzad
تاریخ : سه شنبه 10 آبان 1390 | 01:04 ق.ظ | نویسنده : Nika
mohamad jan man javabe shomaro darmorede un soale anjoman hamun ruz  dadam...nazarate khosusuio chek kon alanam baz frestadam ama bazam vase etminan tu webe khodamam minevisam
farzadfarzinf2.tk
سری دوم کنسرت‌های خیریه با اجرای فرزاد فرزین، مازیار فلاحی، علی اصحابی و گروه سون در حالی استارت خورد که هنوز پولی برای مداوای «مجید بهرامی» ارسال نشده است. فرزاد فرزین، مازیار فلاحی، گروه «سون» و علی اصحابی هم در ادامه کنسرت‌های خیریه رضا صادقی، محسن یگانه و بنیامین برای تهیه هزینه درمان مجید بهرامی روی استیج می‌روند.

هنوز یک روز از انتشار و رسانه‌ای شدن خبر وضعیت نامساعد «مجید بهرامی» هنرمند خوب تئا‌تر کشور، به دلیل نرسیدن پول حاصل از کنسرت‌های خیریه ستاره‌های پاپ در ماه قبل نگذشته که سری دوم کنسرت‌های خیریه هم استارت خورد و این بار فرزاد فرزین، مازیار فلاحی، گروه «سون» و علی اصحابی یکم تا سوم آذر ماه برنامه اجرا می‌کنند.

مجید بهرامی در شرایط بحرانی به سر می‌برد و مسئولین برگزاری این برنامه، با توجه به تجربه ماه قبل خود برنامه ریزی سری دوم این کنسرت‌ها را هم انجام داده‌اند.

بر اساس پیش بینی برنامه گذاران فرزاد فرزین در روز ۱ آذر (و با فاصله کمتر از دو هفته از اجرای بزرگ خود در همین سالن) بروی سن خواهد رفت و مازیار فلاحی هم دوم آذر به اجرای برنامه خواهد پرداخت. گروه «سون» و علی اصحابی هم در اجرایی مشترک در روز ۳ آذر برنامه زنده خود را تقدیم مخاطبان خواهند کرد.طبقه بندی: farzad farzin،